Казковий Новий рік у садочку “Джерельце”

Казковий Новий рік у садочку “Джерельце”

Новий рік — це казкове свято для дітей та дорослих, яке з великим нетерпінням чекають всі.

З 20 грудня 2017 року в дошкільному навчальному закладі ясла-сад «Джерельце» проходять святкові новорічні ранки. До них ретельно, з радістю, усмішкою та піднесеним настроєм готувалися, як дітлахи та і дорослі,  прикрашаючи садочок,  вивчаючи нові пісні, вірші й таночки.

На одному з ранків, 27 грудня 2017 року був присутній міський голова м. Таврійськ – Різак Микола Іванович, який привітав всіх присутніх з наступаючим Новим роком, побажав щастя, здоров’я, достатку та здійснення мрій. Також, привітала всіх присутніх з наступаючим Новим роком завідувач ДНЗ я/с «Джерельце» – Зоря Л.Г. та подякувала від себе особисто та всіх батьків міському голові за придбання новорічних подарунків, які отримала кожна дитина навчального закладу.

Дітлахи прийшли на свято в різноманітних костюмах. Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз і Снігуронька. Вони, звісно ж, прийшли до вихованців садочка не з пустими руками. Малеча розповідала Діду Морозу віршики та гралися з ним. Також, на свято завітали і інші казкові герої: Ніченька та чортик Антипко. Зрештою, новорічний ранок перетворився на справжню казку.

Насамкінець свята Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразу ж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували. А завершилося свято під спалахи фотокамер. Тож, свято, напевне, запам’ятається і малюкам, і дорослим.