Перемога МАНівців ЗОШ №5!

Перемога МАНівців ЗОШ №5!

З 20  по  23 грудня 2017 року учениці 9-Б класу ЗОШ №5 Сидоркіна Анна, Ігнатенко Вероніка, Назарова Яна взяли участь у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів міського наукового товариства «Інтелект», який відбувся на базі техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради.

Конкурс-захист проходив у три етапи: заочне оцінювання, оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін та захист наукових робіт.

Під час захисту юні науковці демонстрували свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчуваючи себе в ролі справжніх дослідників. Вони не лише презентували результати своїх досліджень, а й здобували корисний досвід для подальшої науково-дослідницької діяльності.

За підсумками роботи журі призерами конкурсу стали Сидоркіна Анна (секція “Мовознавство”, педагогічний керівник – Плясецька С.О., учитель української мови і літератури) – ІІ місце,

та Назарова Яна (секція “Літературознавство, фольклористка та мистецтвознавство”, педагогічний керівник – Плясецька С.О., учитель української мови і літератури) – ІІІ місце.

Бажаємо не зупинятись на здобутому, а продовжувати розвивати вітчизняну науку.

Нехай досвід, отриманий у цьому інтелектуальному змаганні, дасть вам сил і наснаги для особистого зростання та нових життєвих звершень.