Про прийняття до комунальної власності Територіальної громади міста Таврійськ земельну ділянку під кладовищем в с. Плодове (за межами населеного пункту)

РІШЕННЯ
ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 26-й сесії  7-го скликання)

№   337                                                                                                       22 грудня 2017  року

Про прийняття до комунальної власності
Територіальної громади міста Таврійськ
земельну ділянку під кладовищем в с. Плодове
(за межами населеного пункту)

Відповідно до Акту обстеження земельної ділянки від 18.12.2017 року, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», на підставі  листа облдержадміністрації від 13.12.2017 року, з  метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8675 га, розташовану на території Таврійської міської ради в с. Плодове (за межами населеного пункту) для розміщення та обслуговування кладовища.
  2. Передати комунальному підприємству «Комунальний сервіс» земельну ділянку, орієнтовною площею 0,8675 га, розташовану на території Таврійської міської ради в с. Плодове (за межами населеного пункту) під кладовище для подальшого утримання, документального оформлення та надання ритуальних послуг населенню.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури міста та управління комунальним майном (Волянюк Г.В.).

 

Міський голова                                                                              М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування