Привітання міського голови м.Таврійськ Миколи Івановича Різака з Новим роком.

Дорогі мої таврійчани!

Ось і відходить у історію 2017 рік.

Для Таврійської громади це був плідний рік, яким ми можемо пишатися, багато робіт було зроблено, багато чого потрібно ще завершити.

У 2017 році  розпочав роботу музей історії міста Таврійська, а у приміщенні Організації ветеранів міста здійснено капітальний ремонт; протягом року було завершено технічне переоснащення водонасосних станцій з облаштуванням системи диспетчеризації та виведення технічних даних на центрально-диспетчерський пункт КП «Таврійський водоканал»; придбано автовишку для КП «Комунсервіс» і це дає змогу своєчасно проводити ремонт вуличного освітлення; на завершальній стадії ремонт глядацького залу у Таврійському Будинку культури, а, головне, поступово відновлюється колишня залізнична лікарня.

Це все було зроблено завдяки спільній праці депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та працівників його апарату, працівників комунальних підприємств міста, допомоги керівників містоутворюючих підприємств та небайдужих до життя міста таврійчан.

Щиро дякую моїм соратникам за невтомну працю та допомогу.

Сподіваюсь, що за вашої підтримки, ми у 2018  році завершимо розпочате та наповнимо наступний рік новими економічними звершеннями та культурними подіями .

Шановні таврійчани , бажаю вам, щоб наступний рік приніс кожній родині лише щастя, стабільність, достаток та багато-багато радості.

Нехай Новорічні свята подарують усім таврійчанам міцне здоров’я, впевненість у завтрашньому дню, а наше рідне місто благословлять  мирним небом та благополуччям.

З Новим роком! З новим щастям!

 

З повагою,
міський голова м.Таврійськ
Різак М.І.