Святковий Таврійський Новорічний марафон

«Ёлки-палки, Новый год!!!» – під такою назвою пройшли масові гуляння біля головної ялинки Таврійська у новорічну ніч у нашому місті.

Вже більше 10 років поспіль таврійчани зустрічають перші хвилини початку року на площі біля міського Будинку культури.

Не винятком став і цей Новий рік. Ще не встигли відгриміти залпи святкових салютів, як до місця масових гулянь звично потягнулися натовпи городян і гостей Таврійська.  Гулка весела музика не дозволяла встояти на місці. До першої години ночі натовп людей заполонив не лише всю площу, але і спортивний майданчик, доріжки та територію навколо. Тепла, суха і безвітряна погода, як ніколи, сприяла гулянь на відкритому повітрі.

Після привітання ведучих і невеликої розминки з публікою, перед городянами виступив мер міста – Різак Микола Іванович. Він привітав усіх з новим, 2018 роком, побажав місту і всім його жителям процвітання та всіляких благ. Завершився виступ міського голови  яскравим святковим салютом.

Хороводи навколо ялинки водили маса Дідів Морозів, Снігуроньок, гномів та інших казкових героїв. Кричалки, загадки, конкурси не давали нудьгувати присутнім. У веселому запалі працювали ведучі свята (Олена Клюс  та Олександр Голубєв) – гострили, сипали жартами, підбурювали учасників конкурсів.

Бажаючих взяти участь у різноманітних розвагах не було відбою. Знявши верхній одяг, вони заскакували на імпровізовану ялинку, «літали» на мітлі, пролазили в обручі…

Продовжилося свято веселим новорічних аукціоном з подарунками з мішка Діда Мороза. Серед лотів були такі як «Сімейна відрада» (сімейні труси з «запобіжником»); чорний ящик (чоботи-скороходи); спосіб перевірки дружби на міцність (сіль); предмет на заздрість оточуючих (бюстгальтер величезних розмірів); помічник у збереженні здоров’я і чистоти (банний віник) та інші.

 У проміжках між розвагами оголошувався танцювальний марафон. Свято тривало до п’яти годин ранку, але бажаючих продовжити його було чимало.

Завершився святковий марафон таким побажаннями:

Пусть нас всех ожиданья согреют!
Пусть успех наш не рвется на части!
Пусть мы станем добрей и мудрее!
С Новым годом, друзья! С новым счастьем!