На Водохрещу 19 січня в Таврійську святковий концерт відбудеться в оновленій глядацькій залі міського Будинку культури

В Будинку культури жвава суматоха, ідуть останні приготування до відкриття глядацької зали. На Новий рік будівельники закінчили свою частину роботи. Залишилось змонтувати сцену. Надвечір в середу, 10 січня, із Харкова прибули нові глядацькі крісла на заміну старим.

Під час реконструкції установлено 24 нових сучасних освітлювальних прибори. Тільки на освітлення та акустичне обладнання залу затрачено 640 тис. грн. За планом реконструкції змонтована спеціальна операторська для звукооператора і настройки звука і світла в залі.

Після реконструкції зали проведення концертів та інших заходів стане можливо супроводжувати будь-якими спецефектами, в тому числі з елементами піротехніки. Для цього над дахом Будинку культури зроблено спеціальний отвір, який автоматично відкривається для створення витяжки і кондиціювання повітря в залі.

На даний час в міському Будинку культури займається 120 дітей. Створення сучасних комфортних умов для занять мистецтвом в Будинку культури, автономне опалення, тепле відношення до місцевих артистів і глядачів, дає можливість давати концерти протягом кількох годин. Як, наприклад, на День міста в минулому році, коли концерт тривав чотири години. Тоді, як раніше, коли не було опалення, більше чим 45 хвилин концерт не йшов.