В четвер, 11 січня, міський музей Таврійська провів зустріч ветеранів праці – медиків залізничної лікарні

Не має вже і залізничної лікарні, а гості Наталі Малинової, директора міського музею, в більшості вже на пенсії. Все ж не хочеться говорити – колишніх, і про лікарню, і про лікарів, медсестер, санітарок. Тому що медиків не буває колишніх, так само з часом відродиться і лікарня.

Хто знає, коли ці люди, колись один трудовий колектив, хоча і в різний час, збирались в останнє разом. Щоб згадати минуле, спільних друзів, свята і будні десятирічної давності. Таку нагоду їм представила директор музею, яка підготувала невеликий концерт, провела екскурсію по музею, дала можливість минулим колегам поспілкуватись. Несподіваністю став альбом фотографій, в якому зібране ціле життя славетного колективу залізничної лікарні.

Серед запрошених були Ніна Михайлівна Василенко, в минулому старша медсестра, терапевт Руслан Борисович Кенджиєв, врач-педіатр Василій Трохимович Мороз, Олена Миколаївна Мухіна, завідуюча лабораторією, Л. І. Василенко, реєстратор реєстратури, Л. Н. Гусакова, Г. А. Ков’язина, Т. Д. Палійчук, В. Г. Бабина, О. Н. Діденко, Т. І. Титаренко.

Безумовно, всі вони, як ветерани праці, як «люди в білих халатах», які лікували не одне покоління мешканців Таврійська, спасали життя, заслуговують сьогодні на повагу, турботу, тепле слово. Саме про це говорив ветеранам  праці міський голова Микола Різак, який також прийшов на зустріч. Міський голова розказав про те, що зроблено в місті минулого року, поділився планами на майбутнє. Зокрема, про перспективи для залізничної лікарні, яка рік стоїть закритою. В планах міської влади відродити цей заклад, при чому не в далекій перспективі, а протягом року-півтора. В зв’язку з цим 2018 рік в Таврійську об’явлено роком залізничної лікарні.

Зустріч пройшла в теплій, неформальній обстановці, яку створила гостям Наталя Анатолівна та її помічники Марина Дорошенко, Марія Литовка, Олексій Раскот (учні 7-го та 11-го класу школи № 7), які займаються в гуртку юних краєзнавців. Марина і Марія, так як зустріч відбулась все-таки на святки, заспівали гостям щедрівки, зіграли на фортепіано музикальні твори.