Ремонтна бригада КП «Таврійське житлово-експлуатаційне управління» обстежує вуличні ліхтарі

За інформацією начальника КП «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, цієї зими, як ніколи, багато перегорівших вуличних освітлювальних ламп – позначаються погодні умови.

В четвер і п’ятницю (11-12 січня) автовишка комунального підприємства виїжджала в Плодове. Там ремонтники інспектували освітлення на вул. Чорновола. Один за одним оглянули всі ліхтарі, так як не завжди ті, що не працюють, потребують заміни. Деякі з них електрики «перебирають», зачищають контакти, і лампи знову горять. Тим не менш, тільки на відрізку від в’їзду на вул. Чорновола до поштового відділення замінили 15 ламп, які зовсім вийшли із ладу. Планується відновити всі перегорівші ліхтарі.

Далі ремонтна бригада перейде до заміни ламп безпосередньо в Таврійську на вул. Магістральній, Портовій, Вокзальній – перед будівлею колишнього батальйону ГАЇ.

Якщо на цих вулицях лампи міняються, тому що перегоріли, то в парку на Східному три лампи хтось викрутив.

 Всього вулиці Таврійська освітлюють більше 1000 ліхтарів. Спеціально для їх експлуатації та обслуговування в минулому році була придбана автовишка. В місяць за електроенергію на вуличне освітлення міський бюджет перераховує близько 20 тис. грн.