Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

 РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 27 сесії  7 скликання)

 

№  341                                                                                                10 січня 2018  року

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності та враховуючи обґрунтованість місця розташування і розмірів земельних ділянок під об’єктами та рекомендації Комісії з розгляду заяв, що стосуються земельних відносин на території міста Таврійська, відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про оцінку землі», керуючись статтями 12, 41, 93, 116, 120, 122, 123, 124, 134, 201 Земельного кодексу України, статтями 50, 56 Закону України “Про землеустрій”, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 2 та підпункти рішення  6-ї сесії 7-го скликання Таврійської міської ради № 79 від 06.04.2016 року «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою» та викласти пункт в наступній редакції, в зв’язку з уточненням площі та функціонального використання:

«2. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування:

2.1. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,3611 га  по вул. Портова, 4а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 1), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.1.1. Встановити обмеження на площу 0,0590 га – охорона зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи/ п.5 Постанови КМУ від 04.03.1997 р. № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж»; на площу 0,3611 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.2. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,0782 га  по вул. Портова, 4-в для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 3), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.2.1. Встановити обмеження на площу 0,0277 га – охорона зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи/ п.5 Постанови КМУ від 04.03.1997 р. № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» , на площу 0,0782 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.3. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”,  площею 0,1201 га  по вул. Молодіжна, 15-а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 8), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.3.1. Встановити обмеження на площу 0,1201 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.4. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,0466 га  по вул. Північна, 54-а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 16), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.4.1. Встановити обмеження на площу 0,0034 га – охорона зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи/ п.5 Постанови КМУ від 04.03.1997 р. № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» , на площу 0,0466 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.5.  Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,0324 га  по вул. Портовій, 60-а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 19), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.5.1. Встановити обмеження на площу 0,0324 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.6.  Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, орієнтовною площею 0,3500 га  в с. Плодове по вул. У.Громової, 2а для розміщення та обслуговування споруди водозабезпечення  на землях житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.6.1. Встановити обмеження на площу 0,0344 га – охорона зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи/ п.5 Постанови КМУ від 04.03.1997 р. № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» , на площу 0,2730 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.7. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,2000 га  в с. Плодове по вул. Садова,1-а для розміщення та обслуговування споруди водозабезпечення  на землях житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі промисловості.

2.7.1. Встановити обмеження на площу 0,2000 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.8. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,3889 га  по вул. Портова, 4-б для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 2), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.8.1. Встановити обмеження на площу 0,3889 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.9. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,1286 га  по вул. Вокзальна, 18-а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини АС 19-249)  ), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.9.1. Встановити обмеження на площу 0,1286 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

2.10. Комунальному підприємству “Таврійський водоканал”, площею 0,0348 га  по вул. Франка, 20-в для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води (ВНС – № 10), на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі технічної інфраструктури.

2.10.1. Встановити обмеження на площу 0,0077 га – охорона зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи/ п.5 Постанови КМУ від 04.03.1997 р. № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» , на площу 0,0348 га – другий пояс зони санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання (обмеження).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісії з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (Молчан А.В.).

 

Міський голова                                                                                          М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 27 сесії