Про затвердження протоколу засідання комісії з житлових питань міськвиконкому від 22.01.2018 року №1

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.01.2018р.№ 12
м. Таврійськ

Про затвердження протоколу
засідання комісії з житлових питань міськвиконкому
від 22.01.2018 року №1

         Розглянувши матеріали протоколу від 22.01.2018 року № 1 засідання комісії з житлових питань міськвиконкому, керуючись ст.ст. 15,31,39,40,45,46, 125 Житлового кодексу Української РСР, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 року № 470 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити протокол засідання комісії з житлових питань міськвиконкому від 22.01.2018 року № 1 (додається).

Міський голова                                                           М.І. Різак

Затверджено
рішенням  виконкому
від 25.01.2018 р. № 12

Протокол № 1
засідання   комісії  з житлових  питань від 22.01.2018 року

Присутні:

 

Бондар Лариса Вікторівна голова комісії, керуюча справами виконкому;
Павличенко Марина Володимирівна секретар  комісії, юрисконсульт виконкому;
        Члени комісії
Дьорова Лариса Вікторівна економіст Каховської дистанції колії;
Голубенко Олександра Іванівна голова   профспілкового комітету управління Північно-Кримського каналу;
Василенко Інна Володимирівна юрист КП «Таврійське житлово-  експлуатаційне управління;
Полонський Микола Парфірійович голова профспілкового комітету ПАТ

«Новокаховський комбінат хлібопродуктів

 

1.СЛУХАЛИ: Про постановку на квартирний облік.

1.1. Розглянувши заяву гр. Капустинського Віталія Михайловича, 1984 року народження та надані документи (копія паспорта, картка платника податків, довідка з місця проживання сім’ї, копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи,  копія свідоцтва про народження дітей та ін.) про постановку на квартирний облік при виконкомі для поліпшення житлових умов як дитині, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, складом сім’ї –чотири особи.
ВИРІШИЛИ: Прийняти Капустинського В.М. на позачерговий  квартирний облік, як дитину, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи на підставі пункту 10 статті 20 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, з 28.12.2017 року складом сім’є-чотири особи: він, дружина – Капустинська П.І. 1987 р.н.; діти -Капустинський О.В. 2008 р.н.; Капустинський К.В. 2015 р.н.

  2.СЛУХАЛИ: Про розгляд заяв.

 2.1. Розглянувши заяву Жигіна Максима Олександровича, 1990 року народження, який мешкає в м.Таврійськ, вул. Вокзальна, 82, кв.78, та надані матеріали з проханням дати дозвіл на здійснення реєстрації права власності на нерухоме майно, розташоване за вищевказаною адресою.

На сьогоднішній день, в зв’язку із запровадженням з 01.01.2013року  в Україні системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводиться, зокрема, органами державної реєстрації прав – структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції. Відповідно до змін, внесених до законодавства Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 року № 553, Державна реєстрація прав у випадку, передбаченому пунктом 53 вищезгаданої постанови, проводиться виключно за умови встановлення державним реєстратором наявності зареєстрованих речових прав в інформаційних системах, державна реєстрація прав в яких здійснювалася до 1 січня 2013 р., або на паперових носіях інформації, ведення яких здійснювалося підприємствами бюро технічної інвентаризації.

ВИРІШИЛИ: Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» надати Жигіну М.О. дозвіл на здійснення реєстрації права власності на нерухоме майно, розташоване за адресою: вул. Вокзальна, буд.82, кв.78 згідно з вимогами чинного законодавства.

Голова комісії                                                                   Л.В. Бондар