Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для установ та організацій бюджетної сфери міста Таврійськ на 2018 рік

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  25.01.2018 р. № 2
м. Таврійськ

Про встановлення лімітів споживання
енергоносіїв у фізичних обсягах для установ
та організацій бюджетної сфери міста Таврійськ на 2018 рік

Відповідно до пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України, пункту 5 рішення Таврійської міської ради від 22.12.2017 року № 328 «Про міський бюджет на 2018 рік», керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таврійської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для установ та організацій бюджетної сфери міста Таврійська на 2018 рік, виходячи з обсягів призначень, затверджених у рішенні міської ради від 22.12.2017 року № 328 «Про міський бюджет на 2018 рік», згідно з додатком (додається).
  2. Виконавчому комітету забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів споживання.
  3. Покласти персональну відповідальність на керівників бюджетних установ та дотримання затверджених лімітів споживання енергоносіїв та повнотою і своєчасністю проведення розрахунків з їх оплати.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.

Міський голова                                                                           М.І.Різак

Додаток