Таврійськ готується до танення снігу

В понеділок, 29 січня, на вулицях Таврійська знову працювала снігоприбиральна техніка. На цей раз дорожнє покриття розчищалось від почавшого танути снігу.

Після іспиту заметами погода влаштовує випробування розтанувшим снігом та вологою. Тим більше є ризик, що розтанувша вдень снігова «каша» за ніч при мінусовій температурі перетвориться в льодяні тороси.

Тому за домовленістю міської влади з Каховським дорожньо-будівельним управлінням трактор ДБУ, а також екскаватор Таврійського комунального підприємства “Комунсервіс” розчищали міжбудинкові проїзди, дорогу на вул. Франко, Каховській, Вокзальній, на Східному мікрорайоні – по маршрутам міських автобусів. Щоб прибрати сніг поки він рихлий, і вулицями не потекла вода.

Там, де не могла «дістати» техніка, сніг лопатами відкидали працівники «Комунсервіса». До речі, міський голова Таврійська Микола Різак виразив подяку цьому комунальному підприємству і його керівнику Галині Волянюк за роботу над усуненням наслідків снігопаду на минулому тижні.

«За всі роки роботи «Комунсервіса» підприємство відпрацювало краще інших комунальних підприємств Таврйська. Коли в 7 годин ранку директор з усіма робітниками контори власноручно лопатами розчищали на перехрестях в місті сніг», – сказав міський голова на апаратній нараді в міськвиконкому з керівниками комунальних підприємств и бюджетних установ Таврійська.