Бібліотеку на Плодовому відвідує половина села

Щодня крім вихідного дня бібліотеку села Плодове відвідують по 14-15 читачів.

Сюди їх привертає не тільки любов до читання книжок, а й доброзичлива і тепла атмосфера. Як в плані уваги до відвідувачів, так і комфортної температури в приміщені бібліотеки, яка опалюється двома газовими конвекторами, встановленими Таврійською міською владою.

За минулий рік бібліотекар Любов Іванівна Куліда обслужила 400 мешканців Плодового. Це майже половина села, в якому за останніми даними проживає 995 осіб. Із записаних на абоніменті читачів 100 дітей і 47 юнацького віку.

Читачі приходять, щоб вибрати книгу з бібліотечного фонду із майже 6,5 тисяч екземплярів, підібрати необхідний матеріал в читальному залі, продивитися журнали та інші періодичні видання. На цей рік бібліотека підписана майже на десяток тільки дитячих журналів. Любов Іванівна розповідає, що діти відвідують бібліотеку навіть, щоб пограти в ігри, наявні в читальному залі, наприклад, в «Ігри патріотів».

Особливо людно тут в суботу, коли дітям не треба до школи. В ці дні бібліотеку відвідує до 20 осіб. Кожного місяця по суботам проходять масові заходи. В 2017 році тут було проведено майже 20 заходів – до свят, бібліотечні уроки, тематичні тижні, різноманітні книжкові виставки.

4 січня виповнилось 16 років, як Любов Іванівна Куліда працює в бібліотеці с. Плодове. В 2002 році вона перейшла сюди з дитячого садка Плодового після того, як він закрився.

Бібліотеки, які обслуговують населення Таврійська і Плодового, не просто сховища книг, а заклади культури, які наближають інформацію до людини, сприяють її духовному розвитку. В першу чергу, коли це стосується дітей. Тому завідуюча міською бібліотекою № 4 Валентина Ярова і бібліотекар читального залу Ірина Півторак переважну кількість заходів присвячують культурному та естетичному вихованню дітей.

Минулого тижня в читальному залі бібліотеки № 4 вихованці Таврійського дитсадочка «Дзвіночок» веселились разом з персонажами “Золотого ключика”.

Ця зустріч була присвячена 135-річчю відомого письменника Олексія Толстого, автора повістей і оповідань, п’єс і сценаріїв, віршів і казок для дітей. Дякуючи письменннику, вже більше 80 років діти з задоволенням читають казку «Золотий ключик або пригоди Буратіно».

Працівники бібліотеки розповіли дітям історію створення казки, супроводжуючи розповідь піснями, відео, показом мультфільму про Буратіно. Діти веселились і приймали участь у всіх вікторинах і конкурсах, які проводили бібліотекарі.