Педагогічна рада в Таврійській школі № 5

29 січня 2018 року в школі № 5 відбулась педагогічна рада « Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання», яку підготувала заступник директора з виховної роботи О. С. Скачкова.

Проведення засідання педагогічної ради ставило за мету активізувати та урізноманітнити форми та методи виховної роботи педагогічного колективу з учнями з національно-патріотичного виховання.

Педрада  була присвячена проблемам, формам, напрямкам національно-патріотичного виховання молоді України. Педагоги розглянули особливості національно-патріотичного виховання, стан патріотичного виховання учнів, та питання  активізації  процесів національно-етнічного відродження української нації.

Напрямками роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з національно-патріотичного виховання було визначено наступне:

формування патріотизму, відповідальності за долю нації та держави, виховання розуміння цінності українського громадянства, формування поваги до Конституції України, державної символіки, збереження і продовження культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до української мови, історії, святинь, сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості.

Педагоги визнали, що для покращення рівня патріотичного виховання треба активно поширювати ідеї спільності історичної долі, залежності успіху кожного громадянина від єдності українського суспільства, співпрацювати закладу з громадськими організаціями в плані патріотичного виховання дітей та молоді, зміцнювати шефські зв’язки з військовими частинами. Побудувати власну модель національно-патріотичного виховання в школі, виховувати молодь на кращих традиціях та історії українського козацтва.