Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення Тавріської міської ради

«Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів

 торгівлі та сфери послуг»

 

            Шановні мешканці міста Таврійськ, 08.02.2018р. ви зможете ознайомитися з проектом рішення Таврійської міської ради «Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів  торгівлі та сфери послуг»  .

      Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

      Проектом зазначеного рішення передбачено приведення норм погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території Таврійської міської ради, у відповідність до вимог законодавства України, забезпечення встановлення зручного для населення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства, для попередження скарг від мешканців міста на порушення тиші,  створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання під час  підготовки та отримання ними документа про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

      Проект рішення Таврійської міської ради «Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Таврійської міської ради http://tavriysk.org.ua

     Строк приймання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до проекту регуляторного акта становить тридцять днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

     Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

–           поштою за адресою: 74988 вул. І.Франка, буд. 29, м. Таврійська, Херсонська  область;

–           факсом (05549) 7-42-14;

–           електронною поштою kervuk@i.ua, pavlichenko1881@gmail.com