220 підприємців Таврійська працюють за спрощеною системою оподаткування

З початку цього року на території Таврійської міської ради 220 підприємців працюють за спрощеною системою оподаткування.

Самозайняті громадяни міста, крім того, що самостійно годують свої родини і створюють робочі місця для інших, майже на третину наповнюють міський бюджет. Минулого року від сплати єдиного податку міський бюджет Таврійська отримав 3 млн 510,1 тис. грн. В порівнянні з попереднім 2016 роком спрощенці перерахували в міську казну на 1 млн 034,1 тис. грн., або на 41,8%, більше.

По даним на 1 січня, на території міської ради функціонує 34 об’єкта торгівлі, які являються платниками акцизного податку з реалізації підакцизних товарів. П’ять із них є юридичними особами, 29 – фізичні особи підприємці. В 2017 році суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили в міський бюджет 615,1 тис. грн. цього податку.

В нинішньому році міська влада має намір зосередити увагу на розвитку мережі приватних підприємств, які б надавали населенню побутові послуги. Відповідно до проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Таврійськ на 2018 рік, основними проблемними питаннями, які планується вирішити для сприяння розвитку підприємництва, є нерозвиненність інфраструктури підтримки підприємництва, розширення асортименту побутових послуг, вдосконалення мережі побутових підприємств.