В яслах-садку «Дзвіночок» відбувся «День відкритих дверей»

Як повідомила завідуюча Таврійського дошкільного закладу «Дзвіночок»  Юлія Гарькава, такий захід проводиться щорічно. Цього року колектив ясел-садка запропонував батькам провести день з дітьми під гаслом: «Нумо,  зробимо разом!».

Розуміння того, що саме в сім’ї закладається фундамент повноцінного фізичного і психічного розвитку дитини, спонукає дошкільний заклад до пильного вивчення запитів, потреб і вимог сучасної сім’ї, тобто, до тісної взаємодії садочка і родини.

Сьогодні, лише незначна частина батьків може спрямувати у правильне русло виховання своєї дитини, отже, потребує допомоги фахівців. Такою допомогою є діяльність педагогів «Дзвіночка», які сприяють всебічному розвитку дітей, та допомагають сім’ї у їх вихованні, підказують шляхи вирішення різних ситуацій в спілкуванні з малечею.

В кожній групі вихователі пропонували батькам бути не тільки спостерігачами за своєю дитиною в колі однолітків, а й самим відчути себе вихованцем садочка. Зануритися в світ дошкілля та подивитись навколо очима дитини.

В молодших групах батьки та діти виконували вправи та грали в ігри на сенсорний розвиток, мандрували в казкових лісах, ліпили, співали, малювали. Старші дошкільнята залучали батьків до спільного виготовлення ляльки-мотанки, подорожей в космос та проведення експериментів.

Педагоги садочка намагалися довести батькам, що, навіть, півгодини спільної праці з дитиною зміцнюють родинні зв’язки, зростає довіра та відвертість у спілкуванні.

Здійснення цієї роботи, досягнення в ній справжнього успіху можливі лише при індивідуальному підході до кожної сім’ї. Тільки тоді батьки будуть іти до дитячого садка зі своїми радощами і сумнівами, стануть єдиним колективом, завжди допоможуть і підтримають педагога.