Епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в Таврійську не перевищено

До 30% учнів Таврійської школи № 7 хворіли минулого тижня. Причому хворіли цілими класами. Не встигнуть діти з одного класу вийти після хвороби, як починає повністю хворіти інший клас.

Про зріст кількості захворівших дітей повідомляє і завідувач Таврійського дитсадка «Джерельце» Лідія Зоря. При тому, що в приміщеннях груп дитсадка тепло, як і потеплішало на вулиці, минулого тижня у дітей різко погіршувалось самопочуття і піднімалась температура.

Як повідомив завідувач Таврійської амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини Микола Гуменюк, на минулому тижні на прийом до лікарів амбулаторії прийшло 600 осіб. В тому числі 100 дітей з симптомами простуди та ГРВІ. Але говорити про перетин епідеміологічного порогу поки завчасно, констатує лікар.

Більш благополучною епідеміологічна ситуація з захворюваністю була в міській школі № 5. Там на минулому тижні хворіло 47 дітей, але масових пропусків занять не було. Аналогічна ситуація спостерігалась в яслах-садку «Дзвіночок». Не зважаючи на те, що температурний режим в цьому закладі відповідав нормі, діти все-таки хворіли. Але їх кількість не позначилась на відвідуванні. Це пояснюється тим, що на відміну від дитсадка «Джерельце», в якому за списком нараховується 280 дітей, «Дзвіночок» більш компактний заклад, де за списком значиться 128 дітей, а відвідує ще менше. Тому здорові діти менше контактували з хворими.