КП «Комунсервіс» визначено переможцем

В понеділок, 5 лютого, Таврійський виконавчий комітет провів конкурс по визначенню виконавця послуг із збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради.

Протягом місяця, з 4 січня, коли було об’явлено про конкурс, надійшла заява від одного бажаючого взяти участь в конкурсі. Ним виявилось Таврійське комунальне підприємство «Комунальний сервіс», яке на конкурсі представляла керівник Галина Волянюк.

Відповідно до чинного законодавства членам конкурсної комісії під головуванням заступника міського голови Таврійська Леоніда Марчука було представлено пакет документів, який надійшов від комунального підприємства-конкурсанта. В ньому, як доповіла спеціаліст Таврійського виконкому з питань комунального господарства Вікторія Худченко, відображено фінансовий стан підприємства, рухомий склад спецтехніки, кількість штатних працівників, інша, передбачена умовами конкурсу, інформація.

Конкурсна комісія переможцем визначила учасника конкурсу – КП «Комунальний сервіс», який відповідає всім кваліфікаційним вимогам.

При цьому відмічалось, що тариф на вивезення побутових відходів залишається незмінним. У всякому випадку, до тих пір, поки не виникне необхідність привести тариф до економічно-обґрунтованих показників рентабельності комунального підприємства.

Крім того, «Комунсервіс» має всі можливості забезпечити 100% сортування відходів, як вимагає почавший діяти з початку року закон «Про відходи». Правда, поки що тільки безпечних видів, таких, як папір, пластикові пляшки, скло. Частковий відбір пластика підприємство здійснює майже три роки. Не на всіх, але на більшості майданчиках збирання сміття Таврійська встановлено контейнери для пластикових пляшок. Після збору пластикові матеріали пресуються на території підприємства і здаються на приймальні пункти вторинної сировини. В минулому році, як розповіла Галина Волянюк, підприємство здало відходів на 7 тис. грн.

Як відмітила член конкурсної комісії, завідувач міського дитсадка «Джерельце» Лідія Зоря, визначення переможцем конкурсу комунальне підприємство «Комунсервіс» – вдалий вибір. Тому що результат його роботи, це обличчя міста – на вулицях завжди чисто, сміття вивозиться вчасно, звалищ по місту не має.