Рівень оплати населенням Таврійська комунальних послуг

Рівень оплати населенням Таврійська за вивіз побутових відходів міському комунальному підприємству «Комунсервіс» за січень склав 89%. В той же час держава відшкодувала підприємству тільки 50% або 61 тис. грн. нарахованих за січень пільг та субсидій. При цьому підприємство повинно отримати ще 138 тис. грн. відшкодувань.

Більше всіх з комунальних підприємств Таврійська заборгованості по пільгам та субсидіям – 177 тис. грн. – має комунальне підприєм «Таврійський водоканал». Минулого тижня підприємство отримало всього 31 тис. грн., з яких водоканал заплатив 23 тис. грн. за електроенергію, що залишались не виплаченими на початок лютого з нарахованих Обленерго 72 тис. грн. за перший місяць року, та податок на воду.

130% склав рівень розрахунків за надання житлово-комунальних послуг в січні у комунального підприємства «ЖЕУ». Як пояснив його керівник Олександр Главацький, такий відсоток вийшов за рахунок того, що підприємство отримало 157 тис. грн. відшкодування пільг та субсидії. Хоча і з цим підприємством держава розрахувалася не до кінця. Ще залишається борг в 78 тис. грн.