Порядок в місті, як головний пріоритет

Двірники Таврійського комунального підприємства «ЖЕУ» вийшли прибирати місто  після того, як зійшов сніг.

За словами Ольги Мальчикової, майстра виробничої дільниці КП «ЖЕУ», поки сухо вони змітають пісок, яким посипали пішохідні доріжки під час ожеледиці, збирають дрібне сміття на обочинах доріг і вздовж вулиць. Після танення снігу роботи їм вистачає. Тому що красота вкритих снігом вулиць зникла, натомість виявилася маса непривабливого сміття.

У вівторок, 6 лютого, двірники Анжела Сіроштан, Світлана Таращенко, Олена Парійчук (на фото), Катерина Литвинчук, Тетяна Рахлінкова та Ірина Шмига прибирали вздовж вулиці Незалежності.

Недавні морози та снігопад виявили слабким місцем в житловому фонді, який обслуговує «ЖЕУ», водостоки. На окремих об’ектах із-за того, що дахи не чистились від снігу, в водостоки потекла розтанувша вода. Як результат, при мінусовій температурі розморозились водосточні труби, а на даху стала накопичуватись вода і просочуватись в приміщення.

Об’єктом підвищеної уваги комунальної служби являються будинки, де проблемна каналізація. За місяць підприємсво отримує саме більше заявок,  наряду з ремонтом електропроводки, на очищення каналізаційних мереж. Як розповіла Ольга Мальчикова, як правило, понеділок на підприємстві починається зі скарг на забиту каналізацію. Тому в кінці тижня комунальники в якості превентивних заходів самі проводять ревізію проблемних водопостачальних та каналізаційних мереж. Минулого тижня сантехніки таким чином перевірили багатоповерхівки на вул. Вокзальній, 3, Західній, 22, Гайдара, 11 і 13, Чорновола, 3 і Будівельній, 2а.