Вистава в дитячому садку «Дзвіночок»

Минулої п’ятниці в яслах-дитсадку «Дзвіночок» міста Таврійськ відбулась прем’єра. Середня група «Суничка» – вихователі С. Ф. Клачкова і О. О. Сомик, музикальний керівник Н. В. Варивода – показувала інсценівку казки «Коза-дереза».

Як розповіла завідуюча закладом Юлія Гарькава, кожного року з вихованцями відповідно до їх віку роблять постановку якоїсь казки. Наприклад, з молодшою групою ставили казку «Курочка ряба». На цей раз настала черга 4-5-річок, яким дістався більш складний твір про вередливу козу-дерезу. Спочатку казку розіграли перед іншими групами садка. В захваті були як глядачі, так і виконавці. Тоді вирішили показати виставу батькам, щоб продемонструвати здібності дітей.

Зрозуміло, що доводити це батькам не потрібно, але всі присутні цього вечора в музикальному залі глядачі вистави були такої ж думки – перед ними справжні артисти. В справжніх костюмах, які, до речі, виготовляються тут в садку спеціально для вистав та інших виступів. Серед справжніх декорацій, які, безумовно, додавали колориту грі маленьких артистів. Не дивно, що батьки знімали їх виступ на відео або фотографували. Але і без цього такі яскраві моменти дитинства залишаться в пам’яті назавжди.