9 лютого Таврійськ відвідав депутат Верховної Ради України Іван Вінник

В рамках робочого візиту по виборчому округу народний депутат провів зустріч з міським головою Таврійська Миколою Різаком та секретарем Таврійської міської ради Андрієм Хахалєвим.

Під час зустрічі Іван Вінник побував на об’єктах міста, на яких минулого року була здійснена реконструкція. Зокрема, на міському водоканалі, де встановлені нові насоси італійського виробництва і повністю комп’ютеризована система постачання води. В раді ветеранів Таврійська, де проведено сучасний ремонт приміщення. В міському Будинку культури, де відкрилась оновлена глядацька зала. За сприяння Івана Вінника ці об’єкти отримали фінансування з державного бюджету.

З метою пропозиції співпраці в плані фінансування депутату Верховної Ради був продемонстрований лікарняний комплекс залізничної лікарні, переданий обласною радою на баланс Таврійській громаді. Міська влада розпочала тут реконструкцію, і планує створити міську лікарню. На даний момент коштами міського бюджету на півмільйона гривень замінено систему опалення, водопостачання і каналізації в терапевтичному відділенні, розробляється проект реконструкції.