Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено стягнення у вигляді громадських робіт та об’єктів, на яких ці роботи будуть проводиться в 2018 році

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   25 .01.2018р.                                                                          № 10

м. Таврійськ

 

Про визначення  видів

безоплатних суспільно корисних

робіт для порушників, на яких

накладено стягнення у вигляді

громадських робіт та об’єктів,

на яких ці роботи будуть проводиться

в 2018 році

 

З метою додержання кримінально-виконавчого та адміністративного законодавства України, ефективного використання безоплатних суспільно корисних робіт на користь громади, відповідно до статей 30-1, 321-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Визначити види безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2018 рік згідно з додатком.
  2. Визначити перелік об’єктів на території Таврійської територіальної громади, на яких особи, які притягненні до адміністративного стягнення , будуть виконувати безоплатні суспільно корисні роботи у 2018 році згідно з додатком.
  3. Керівникам комунальних підприємств «Комунальний сервіс Таврійської міської ради» (Волянюк Г.В.) та «Таврійське ЖЕУ» (Главацький О.А.) забезпечити умови виконання робіт, дотримання правил техніки безпеки для осіб, які відбувають покарання на громадських роботах.
  4. Рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 року № 9 вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Марчука Л.B.

 

Міський голова                                                             М. І. Різак

Додаток