Одружитися 14 лютого, в день Святого Валентина, в Таврійську запланувала заздалегідь одна пара молодят

З початку року в Таврійському РАГСі це перший шлюб.

За інформацією відділу реєстрації Таврійського виконкому, рік від року спостерігається тенденція до скорочення укладання шлюбів. Наприклад, в минулому році уклали шлюб 35 пар, тоді як в 2016 році офіційно створили сім’ю 45 молодят. А в попередньому, 2015 році, в шлюб вступили 64 пари.

Одною з причин такого стану речей є той факт, що молодь все більш віддає перевагу цивільному шлюбі. Не зважаючи на те, що законодавство України визнає цивільний шлюб чинним наряду з офіційно зареєстрованим в РАГСах, такий стан не відповідає духовним цінностям, які притаманні українському народу. Тому що з покон віків у наших предків нічого більш цінного, ніж сім’я, не було. А традиція вінчання, як єдине законне оформлення шлюбу, вважалася беззаперечною.

Як повідомив настоятель Свято-Казанського храму міста Таврійськ протоієрей Василь Бабіч, минулого року у нього вінчалась одна пара. Можливо, хтось із молодят Таврійська вінчались в інших храмах, віддав перевагу багатству убранства чи наскільки відома церква.