Зустріч з батьками майбутніх першокласників

Таврійська школа № 7 завжди гостинно відчиняє двері для бажаючих здобути знання, набути уміння та навички.

Вже стало доброю традицією в лютому місяці проводити зустріч з батьками майбутніх першокласників. Саме такий захід було проведено 26 лютого цього року. В зустрічі взяли участь директор школи Грішагіна Л.В., заступники директора з навчально-виховної роботи   Житкова С.І,    Солоненко Т.Є., класні керівники майбутніх 1-х класів Гриненко Л.М., Кисіль І.І., батьки та головні винуватці зустрічі – майбутні першокласники.

Директор школи Лілія Грішагіна  виступила з вітальним словом та ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою.

Запрошенні мали змогу переглянути фільм-візитівку школи.

Основні організаційні питання у своєму виступі висвітлили заступники директора з навчально-виховної роботи Житкова С.І. та Солоненко Т.Є., наголосивши на особливостях НУШ та пріоритетах навчально-виховного процесу в школі для першокласників з вересня 2018 року.

Вчителі  Гриненко Людмила Михайлівна та Кисіль Інна Іванівна розповіли про концептуальні підходи щодо організації освітнього середовища в 1-х класах за рекомендаціями Нової української школи.

Практичний психолог Лемешева Т. надала поради батьками майбутніх першокласників щодо успішної адаптації їх до навчання в школі.

Про виховну роботу школи повідомила педагог-організатор Копил Н.М.

В ході зустрічі батьки мали можливість написати заяви щодо зарахування своїх дітей до школи, познайомитися з особливостями роботи навчального закладу та поспілкуватися з майбутніми класними керівниками.