Боксер із Таврійська завоював золоту медаль

Єгор Бондаренко, учень Таврійської школи № 5, який займається боксом в громадській організації «Спортивний клуб «Таврійськ», завоював золоту медаль фінальної Гімназіади України з боксу серед юніорів, яка проходила з 26 лютого по 4 березня в місті Івано-Франківськ.

За результатами цих змагань Єгор Бондаренко буде представляти Україну на всесвітній Гімназіаді, яка відбудеться в травні в Марокко.

В змаганнях в Івано-Франківську наш спортсмен приймав участь під керівництвом  старшого тренера збірної Херсонської області з боксу серед юніорів Андрія Саца, тренерів Ігоря Бондаренко і Михайла Сахарова.

В своєму першому бою на Гімназіаді Єгор одностайним рішенням судей одержав перемогу над боксером із Полтавської області. В наступному бою він беззаперечно переміг представника Хмельницької області. В полуфіналі з рахунком 3-2 Єгор здолав спортсмена з Черкащини. В фіналі він зустрічався с місцевим боксером, якого переміг з рахунком 4-1.

«Хороший турнір, – прокоментував результати змагань Ігор Бондаренко,  тренер Єгора Бондаренко. – Багато призерів чемпіонатів України, учасників чемпіонатів Європи і просто хороших боксерів. Приблизно через два тижні ми поїдемо на збори і будемо готуватися до наступних змагань. Я радий, що Єгор буде приймати участь у всесвітній Гімназіаді».