В Таврійську планується будівництво сонячної електростанції

Порядку 2 млн. доларів інвестицій передбачає вкласти товариство з обмеженою відповідальністю «ПетроНік» в нове будівництво в Таврійську – сонячну електростанцію.

В зв’язку з цим Таврійська міська рада надала ТОВ дозвіл на розробку проекту землеустрою для відведення земельних ділянок в оренду шляхом укладання нових договорів оренди, тому що змінюється їх цільове призначення – з земель промисловості, транспорту, зв’язку, оборони на землі енергетичної системи за функцією використання.

На даний час, 50 відсотків обладнання підприємство вже оплатило. Крім цього «ПетроНіку» треба протягнути кабельну лінію, щоб «заживити» сонячну станцію з міською електромережою. Передбачається, що ця лінія напругою в 10 кВ пройде вздовж вул. Будівельної за міським водоканалом. Для цього ТОВ «ПетроНік» повинен укласти з Таврійською міською радою договір особистого сервітуту на відповідну ділянку. А згодом благоустроїти відведену територію, розповів міський голова Таврійська Микола Різак на сесії міської ради 6 березня.