6 березня відбулась чергова сесія Таврійської міської ради

В порядку денному депутатам пропонувалось розглянути 15 питань. Зокрема, звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік, затвердити – зміни до міського бюджету 2018 року – перерозподіл вільного залишку коштів на 01.01.2018 року, міську програму економічного, соціального та культурного розвитку міста Таврійськ на 2018 рік, перелік нежитлових приміщень, що підлягають приватизації в цьому році.

Депутати дали згоду звільнити від орендної плати комунальне підприємство «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» (вул. Молодіжна,33), Таврійську міську громадську організацію воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» (вул. Франко,15), громадську організацію «Спортивний клуб «Таврійськ» (вул. Вокзальна,3-а) та громадську організацію «Спортивний клуб «Хва Ранг До» (вул. Вокзальна,3-а) за нежитлові приміщення, в яких вони працюють.

Більшість вирішених на сесії питань стосувались землеустрою. Землевпорядник Таврійського місьвиконкому Жанна Решетняк підготувала до розгляду питання про інвентарізацію, вилучення, надання у власність, в оренду земельних ділянок, про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки, про укладання договору сервітуту.

На останок секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв доповів про план роботи міської ради на 2018 рік.