Напередодні жіночого дня 8 березня міський голова Таврійська вітав жінок-керівників

За доброю традицією напередодні жіночого дня 8 березня міський голова Таврійська Микола Різак вітав жінок-керівників закладів і установ, комунальних підприємств міста.

За запрошенням міського голови в міськвиконкомі зібрались керуюча справами Таврійського міськвиконкому, зараз на пенсії, Тетяна Гончарова, директор комунального підприємства Галина Волянюк, завідувач бібліотекою села Плодового Любов Куліда,

завідувач міською бібліотекою № 4 Валентина Ярова, голова Таврійської ради ветеранів Надія Чабан, 

завідувачі Таврійських дитсадків Лідія Зоря і Юлія Гарькава, директори Таврійської школи № 7 Лілія Грішагіна і Таврійської школи-інтернату Тетяна Мезенцева, директор музею історії міста Таврійськ Наталя Малинова, 

 сільський голова Кам’янки Алла Федай, директор міського Будинку культури Зоя Штефан, громадська активістка Раїса Бірючинська.

– Жінка-керівник  має подвійний тягар і відповідальність, тому що на її плечах лежать робота і дім. І так як розділити це не можливо, то не відомо, що важче – керувати комунальним підприємством або цілим населеним пунктом, виховувати і вчити дітей в дитячому садочку та в школі, чи вести домашнє господарство і оберігати сімейне благополуччя, – звернувся до запрошених міський голова Таврійська Микола Різак.

Сама важка робота – це бути жінкою. Тому такий день, як 8 березня, коли жінку всі поважають, люблять і, саме головне, цінять, обов’язково повинен бути в нашому житті. І бажано, щоб не один, а кожен день року. Щоб чоловіки цінували кожну мить, проведену поряд з коханою жінкою.

На довершення привітання Микола Різак подарував жінкам цикламени.