В дитсадку «Джерельце» встановлять нові варочні котли

В дошкільних закладах Таврійська почало збільшуватись відвідування дітей, яке різко скоротилось під час введеного в школах міста карантину. За інформацією завідуючої дитсадка «Джерельце» Лідії Зорі, в понеділок, 12 березня, дитсадок прийняв 178 дітей.

Проте, з 19 березня «Джерельце» на тиждень зупиняє приймати дітей. Як повідомляє Лідія Зоря, за цей час в дитсадку будуть встановлювати нові варочні котли та інше електрообладнання. Крім цього, буде проведена заміна труб каналізації, для чого в дитсадку перекриють воду. В таких умовах, говорить завідуюча, перебування дітей стає неможливим, про що вона заздалегідь повідомила батьків і попросила поставитись до цього з порозумінням, і на тиждень залишити дітей вдома. У випадку, коли дитину не буде з ким залишити, її можна буде відвести до ясел-садка «Дзвіночок».

Як повідомляє завідуюча ясел-садка Юлія Гарькава, в приміщеннях груп та спальних кімнат цього закладу температура досягає плюс 19-20 градусів, що відповідає санітарним нормам перебування дітей і дошкільних закладах.