В наступному навчальному році Таврійські школи набирають по два перших класи

11-класники Таврійських шкіл № 5 і № 7 стовідсотково зареєструвались для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, повідомили директори шкіл Віктор Нестерович і Лілія Грішагіна.  До кінця квітня зареєстровані учасники отримають на свої інформаційні сторінки запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Для проходження ЗНО, як і в попередні роки, дозволяється обрати не більше 4 предметів.

В той же час, за інформацією директорів шкіл, в перший клас школи № 5 подали 58 заявок, до школи № 7 поступило відповідно 55 заявок. Практично, як кажуть керівники шкільних закладів, наповнюваність перших класів передбачається близько 30 дітей. Така ситуація склалась тому, що цього року до школи підуть діти 2012 року народження, коли спостерігався бум народжуваності.

З цього приводу 22 березня школа № 5 планує провести батьківські збори. Зустріч з батьками майбутніх першокласників керівництво цього закладу хоче провести в міському Будинку культури в неформальній обстановці. Аналогічна зустріч в школі № 7 відбулась наприкінці лютого.