Півсотні документів із землевпорядних відносин Таврійської громади опрацювала з початку року Жанна Решетняк, землевпорядник Таврійського міськвиконкому

Жодна сесія міської ради не проходить без розгляду земельних питань, відповідальність за які лежать на Жанні Юріївні. При цьому, як відмічають депутати міської ради, відповідна документація завжди підготовлена якісно і не визиває жодного сумніву та недовіри.

Незважаючи, що Жанна Решетняк вважається молодим спеціалістом – в силу свого віку, в Таврійському виконкомі вона працює 12 років. Керівництво та колеги в відмічають її професіоналізм. Проте, перш за все, вона підкупає енергійністю характера і відкритістю душі.

Як молода людина, Жанна Юріївна постійно в пошуку нових знань та досвіду. Наприклад, в минулому місяці на запрошення Асоціації міст Украіни вона відвідала практикум з підвищення досвіду з земельних питань, який відбувся при відповідному комітеті Верховної Ради України.

10 березня відзначався день землевпорядника. Ось що розказують про Жанну Решетняк працівники Таврійського місьвиконкому.

Віра Володимирівна Юхимук, спеціаліст з питань енергозбереження: «Відповідальна, все, що доручиш, виконає. Ретельно розбирається зі скаргами населення. З повагою відноситься до старших колег. До сих пір спілкується з тими, що вийшли на пенсію.»

Марина Павличенко, юрисконсульт: «Дружелюбна. Адекватна людина, не ображається на зауваження, навпаки, відноситься з порозумінням».

Катерина Лубінець, економіст: «Оптиміст по життю, не сумує ні при яких обставинах».

Світлана Задорожня, бухгалтер: «Піднімає настрій, тому приємно працювати з нею».