В Таврійську відбулись семінари для ОТГ

13 березня в місті Таврійськ Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України провело ряд семінарів з представниками окремих територіальних громад.

Заходи пройшли в актовій залі Таврійського місквиконкому та в міському Будинку культури.

Зокрема, в приміщені міськвиконкому фахівець Херсонського регіонального відділення АМУ спілкувалася з представниками ОТГ Чаплинського району. Темами обговорювання були поняття старостинського округу, повноваження старост, відповідальність та підзвітність старост, Правила благоустрою території села.

Присутні на семінарі старости ознайомились з інформацією стосовно їх повноважень та відповідальності, обмінялись з колегами з цього приводу своїми міркуваннями. Тому що при застосуванні тих чи інших норм чинного законодавства в кожному конкретному випадку по окремому населеному пункту різних ОТГ виникає маса питань.

Для того, щоб не виникало в таких випадках розбіжностей в тлумаченні тих чи інших статей Законів або відповідних Положень, а також з метою підвищення рівня поінформованості Асоціація міст України періодично проводить навчання з керівниками новостворених адміністративно-територіальних одиниць.