Комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» продовжує реконструкцію вуличного освітлення

З кінця лютого в місті Таврійськ відновлено освітлення по периметру будівлі по вул. Вокзальній,3а, де займається спортом місцева дітвора. Електромонтери «ЖЕУ» встановили там 5 ліхтарів, які працюють в автоматичному режимі від реле «день-ніч». Також 5 ліхтарів встановлено по вул. Молодіжній.

В процесі – відновлення освітлення вул. Портової та Магістральної. Там передбачається встановити 15 ліхтарів.

Крім цього, в деяких випадках електролініям, які живлять ліхтарі, за потреби були добавлені  додаткові потужності.

В даний час комунальники проводят ревізію освітлення вулиці Незалежності, кріз яку проходить траса Херсон-Геническ. Враховуючи інтенсивність руху, за справністю вуличних ліхтарів «ЖЕУ» слідкує тут особливо уважно.

Міська програма з реконструкції вуличного освітлення в Таврійську триває порядку 5-ти років. За цей час освітленні всі головні вулиці міста – Вокзальна, Каховська, Тавричиська, Солодухіна, Франко та інші, перехрестя на Східному мікрорайоні, парк Східний. В перспективі, за словами керівника КП «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, освітлення центральної алеї парку залізничників.

Проте, залишається проблемою освітлення мосту через Північно-Кримський канал. Зараз він освітлюється тільки на початку і в кінці, тому що вібрації мосту від інтенсивного руху транспорту постійно виводят із ладу електролампи.