Шевченківські дні в Таврійську

12 березня в Таврійській школі № 5 проходили виховні заходи в школі, присвячені дню народженню і вшануванню пам’яті видатного художника слова, патріота України, відданого сина українського народу – Т. Г. Шевченка.

Учні 3-х класів під час проведення уроку позакласного читання «Сторінками Кобзаря» (учитель Н.М. Герасимчук) читали свої улюблені вірші Т.Г. Шевченка, здійснили заочну мандрівку  на батьківщину Кобзаря, дізналися про його дитячі роки та творчий шлях, відчули подих української природи з поетичних слів Кобзаря. В той же час, учитель О. М. Бутенко провела для першокласників «Годину Шевченка».

Учениці 9-Б класу Вероніка Ігнатенко та Яна Назарова підготували і провели для 3-9 класів інформаційну хвилинку «Незабутній Шевченко», під час якої познайомили школярів з цікавими фактами з біографії письменника, про які не розповідають на уроках літератури.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку на площі міста перед Будинком культури відбулася літературно-музична композиція «Слово, пісня, дума Кобзарева окраса й суть мого життя», під час якої учні 5-х класів (учителі С.О. Плясецька та Л.В. Веснянко) напам’ять читали  вірші Шевченка, слухали пісні, а також вшанували його пам’ять покладанням квітів.
До дня народження Кобзаря учні 5-8 класів підготували ілюстрації до улюблених творів «У вінок слави Кобзаря», а 9-класники – проекти «Я відкриваю Шевченка».