Про підготовку спортивних споруд та дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період 2018 року

 УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.03.2018 року № 21
м. Таврійськ

Про підготовку спортивних споруд
та дитячих майданчиків до роботи
у весняно-літній період 2018 року

З метою розвитку фізичної культури, спорту і відпочинку та залучення до занять різних верств населення, перш за все дітей та підлітків, проведення спортивно-масових заходів за місцем проживання населення, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таврійської міської ради,

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію про підготовку спортивних споруд та дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період 2018 року прийняти до відома (додається).
 2. Керівникам комунальних підприємств міста: «Комунсервіс» -Волянюк Г.В., «Таврійське ЖЕУ» – Главацькому О.А., “Таврійський водоканал” – Пономаренко В.П.:

– виконати роботи з санітарної очистки парків в мікрорайонах «Східний», «Залізничників» та на кварталах житлових масивів.

 1. Керівнику комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» -Главацькому О.А.:

3.1. До 30 квітня 2018 року відремонтувати спортивні та дитячі майданчики в парках та житлових мікрорайонах.

3.2. Забезпечити спортивні ігрові дитячі майданчики на кварталах, парках, дитячих садках необхідною кількістю піску до 30 квітня  2018 року.

 1. Спеціалісту з питань дітей, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту спрямовувати роботу на організацію спортивно-масових заходів за місцем проживання дітей.
 2. Завідувачам дошкільних навчальних закладів “Джерельце”, “Дзвіночок” Зорі Л.Г., Гарькавій Ю.М. до 30 квітня 2018 року привести спортивні та ігрові майданчики дошкільних закладів в належний стан, доукомплектувати необхідним обладнанням та інвентарем.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.

Міський голова                                                                                    М.І. Різак

ІНФОРМАЦІЯ

про підготовку спортивних споруд та дитячих

майданчиків до роботи у весняно-літній період

 

Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Вплив постійно діючих факторів ризику призводить до порушення механізму саморегуляції фізіологічних функцій і сприяє розвитку у дітей хронічних захворювань. Залишається високим рівень інвалідності серед дітей, що є одним з найбільш  несприятливих явищ у комплексі характеристик стану здоров’я та соціального захисту дитинства, реалізацію права дитини на всебічний розвиток. Тому велика увага приділяється фізичному вихованню підростаючого покоління.

На базі ЗОШ №7 працює волейбольна секція від дитячої спортивної школи м. Нова Каховка ( кер. Носаньова О.В.) – 35 дітей.

На базі ЗОШ № 5 працюють:

 – гурток козацько-лицарського виховання «Джура» (кер. Лук’янець С.А.) – 22 дитини;

 – військово-патріотичний гурток «Школа безпеки» ( кер. Потапов І.Г.)- 15 дітей;

 –  військово-патріотичний гурток «Школа Джура» ( кер. Потапов І.Г.) –                                15 дітей;

 –   секція боксу ( кер. Підлісний В.В.) – 13 дітей.

В місті не припиняють свою роботу гуртки громадських організацій «Спортивний клуб Таврійськ» та «Хва-Ранг-До», розташовані за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна, 3-А. А також, секції гирьового спорту загальної фізичної підготовки та пауерліфтинг, розташованих за адресою: м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9.

В спортивному залі, який розташовано за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна, 3-А займаються боксом 2 групи: молодша – 7 чол. –  з 6 до 9 років (тренер Бондаренко І.О.), доросла  – 20 чол. –  з 10 – 16 років (тренер Бондаренко І.О.). Також в атлетичному залі займаються: 8 дівчат, 10 хлопців  – з 15  до 30 років (тренер Бондаренко І.О.). Таєквон – До займаються 2 групи: молодша – 20 чол. з 6 до 10 років, доросла – 20 чол. з 10 до 18  років  (тренер  Баранова М.М. ).  Фітнесом  займаються 45 чоловік, віком від 13 до 60 років (тренер Білик О.С.).

В залі розташованому за адресою: м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9 займаються гирьовим спортом 20 чоловік, віком від 21 до 32 років (тренер Приходько В.О.) та пауерліфтингом – 7 чоловік, віком 15 до 19 років (тренер Приходько В.О.).

Всього по  місту охоплено 257 осіб.

На території Таврійської міської ради розташовано за місцем проживання 12  дитячих ігрових майданчиків та 9 спортивних майданчиків. В парку відпочинку мікрорайону Східний встановлено дитячий та спортивний комплекс; на площі біля Будинку культури встановлено спортивний комплекс; в парку «Залізничників» – спортивний та дитячий комплекс.

Відповідно до заходів по відновленню спортивно-ігрових майданчиків комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» у 2017 році виконані роботи:

 • вул. Портова, 3 – відновлена та відремонтована гойдалка;
 • вул. Молодіжна, 33 – встановлена пісочниця, відновлена гірка;
 • вул. І.Франка, 4 – встановлена пісочниця;
 • вул. Будівельна, 2а – відновлена пісочниця;
 • завезено пісок на всі дитячі майданчики;
 • зелена зона мікрорайону Східний – встановлено дитячий комплекс, встановлено спортивний комплекс, встановлено предмети благоустрою (лавки, МАФи), встановлено альтанки;
 • парк «Залізничників» – встановлено дитячий комплекс.

Заплановані роботи:

–  у березні 2018 року – проведення весняного огляду дитячих та спортивних майданчиків, які знаходиться на балансі КП «Таврійське ЖЕУ» з метою виявлення пошкоджень та дефектів в конструкціях та  спорудах; підготовка заходів щодо усунення виявлених пошкоджень;

 у квітні 2018 року – проведення поточного ремонту дитячих та спортивних майданчиків, які знаходяться на балансі КП «Таврійське ЖЕУ»;

 у травні 2018 року  – зварка зламаних залізних форм, фарбування дерев’яних основ дитячих та спортивних майданчиків. Приведення малих архітектурних форм в належний стан (побілка, фарбування). Доукомплектація майданчиків.

 

Заступник міського голови                                           Л.В. Марчук