Біля 60 чоловік в день реєструється у обраного лікаря в Таврійській амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини

Як розповідає Микола Гуменюк, завідувач Таврійської амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини, вже зранку збирається черга з бажаючих, проте, що для реєстрації не треба ні записуватися до лікаря, ні стояти в черзі.

Взагалі, на думку Миколи Гуменюка, з реєстрацією проблем не має, тому що ця процедура буде тривати цілий рік. Проблема в іншому, говорить фахівець. Після реєстрації лікар зобов’язаний буде відвідувати закріплених за ним пацієнтів за викликом.  Проте амбулаторія не має спецавтомобіля. Тоді як Таврійських лікарів обирають мешканці Цукурів, Чорнянки, інших прилеглих сіл. «На чому добиратись в ці села, коли проблематично відвідувати хворих на дому навіть в Таврійську або на Плодовому, якщо вони живуть в різних кінцях міста? – задається питанням керівник амбулаторії.

Сподіватися, що комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка», до якого відноситься Таврійська амбулаторія, придбає для неї автомобіль, вважає Микола Гуменюк, марно. «Якщо вони до сих пір не забезпечили амбулаторію охоронною сигналізацією, – каже Микола Олександрович, – посилаючись на відсутність коштів».