У «Дзвіночку» пройшла благодійна акція «Діти – дітям»

У вівторок, 27 березня, раду ветеранів Таврійська відвідали незвичайні гості – працівники Таврійського дитсадку «Дзвіночок».

Як повідомила завідуюча цього дошкільного закладу Юлія Гарькава, вихователі всіх груп провели благодійну акцію «Діти – нужденним дітям», до якої долучилися батьки вихованців дитсадка. Вони зібрали дитячі речі, з яких виросли їх діти, іграшки, а також іншу одежу, якою перестали користуватися.

Все зібране – біля тридцяти пакетів, пакунків, коробок та мішків з речами – Юлія Миколаївна передала в дар до ради ветеранів. За інформацією голови ради ветеранів Надії Чабан, благодійна допомога буде розподілена між малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, якими опікується рада ветеранів. В наш час, коли родинам, які виховують троє і більше дітей, не вистачає самого необхідного, подібні акції не тільки спосіб поділитися частиною гардеробу, але і часточкою душевного тепла і сімейного благополуччя. Тим більше, що в малозабезпечених родинах знали і чекали на цю благодійну допомогу небайдужих земляків.