Населення мікрорайону Східний в Таврійську долучається до місячника благоустрою

Так, впорядковували територію біля садиби власники на вулиці Молодіжній. Як розповів один з них, роблять це з задоволенням, але земля ще волога, тому поки що збирають сміття, накопичене за зиму, та обрізають гілки дерев і кущів.

В той же час, на вулиці Чкалова бригада Новокаховського РЕС закінчує заміну опор електромережі. Станом на четвер, 29 березня, там натягували електродроти.

Відпрацьованим же опорам комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» знайшло інше застосування. За інформацією майстра ЖЕУ Ольги Мальчикової, ними в якості бордюрів обкладуть територію парку на Східному мікрорайоні.

За словами начальника «Таврійського ЖЕУ» Олександра Главацького, в рамках місячника благоустрою міста тут відновлять пошкоджені лавочки і освіжать краску на інших. А також на дерев’яних конструкціях дитячого майданчика.

Як розповіла Ольга Мальчикова, встановити лавочки вздовж центральної алеї, провести освітлення і підготувати дитячий майданчик до весняно-літнього сезону   згодом планується в парку залізничників.