Стати найкращою версією самого себе

27 березня Любов Кучма, вчитель Таврійської школи №7, провела третє засідання міського майстер-класу «Стати найкращою версією самого себе» для колег – вчителів початкових класів  на тему: «Творчий ріст учителя в гуманістично орієнтованій навчально – виховній діяльності».  

Перед початком роботи, для емоційного налаштування, Любов Дмитрівна провела вправу «Будиночки для емоцій».

Потім вона  звернулася до слухачів майстер-класу і окреслила коло найважливіших питань, розгляд яких допоможе формувати і удосконалювати  ключові компетентності маленьких школярів .

В своєму виступі Людмила Кучма наголосила про особливе значення вчителя в житті молодших школярів. Саме вчитель є головною постаттю, яка регулює взаємостосунки з батьками, іншими дорослими, формує їхнє ставлення до неї та її ставлення до себе, як іншої. Також вона зазначила, що на сучасному етапі розвитку суспільства особистісно-гуманна орієнтація освіти стає загальновизнаною необхідністю. Головні її показники – любов до дітей, захист їхніх прав та інтересів, піклування про їхнє самопочуття, емпатійне ставлення (співпраця) до кожного, підтримка дитячої індивідуальності, повага до батьків і до сімейних традицій. Підкреслила, що найголовнішим моментом у спілкуванні з дітьми є встановлення особистісного контакту з кожною дитиною, адже він створює впевненість учня в тому, що його бачать, помітили, ним цікавляться, про нього піклуються, на нього звертають увагу.

В ході засідання присутні колеги  прийняли активну участь у створенні педагогічної мозаїки «Поспішайте, будемо вчитися літати», провели діагностику «Який ви вчитель». На завершення роботи були підведені підсумки та вироблені методичні рекомендації.