У п’ятницю, 30 березня, в яслах-садку «Дзвіночок» міста Таврійськ відбулись змагання «Козацькі забави – 2018»

Щороку в дитсадку «Дзвіночок» проходить свято краси і грації для дівчаток «Міс Дзвіночок». Але і хлопчикам є чим відзначитися. Тоді вирішили, розповіла завідуюча дитсадком Юлія Гарькава, організувати для них «Джентльмен шоу». «Проте, причому тут джентльмени, якщо є свої традиції – козацькі», – каже Юлія Миколаївна. Так виникла ідея козацьких забав.

Нова ідея – в суто українських патріотичних традиціях сподобалась як вихователям, так і батькам. Щоб переконатись в цьому достатньо було тільки поглянути на яскраві національні костюми дорослих і маленьких учасників змагань, завідуючої Юлії Гарькавої,

ведучих заходу – Олени Чорної, вихователя групи «Калинка», і Яни Галенко, вихователя групи «Козачка»,

деяких мам маленьких козачат.

Переможця козацьких розваг вибирала козацька рада, до якої увійшли секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, депутат Таврійської міської ради Сергій Черкасов.

В козацьких забавах приймали участь (з ліва на право) – Микола Машарін, Олександр Петреченко, Кирило Майданюк, Богдан Лиховид, Тимур Гусейнов, Роман Баранов, Дмитро Дмитренко.

Хлопчики демонстрували свої здібності, наприклад, Микола Машарін читав напам’ять  гуморески,

як вони вміють танцювати гопака,

змагалися в спритності та виносливості,

складали вироби із конструкторів.

Так, Дмитро Дмитренко навіть показав – на відеозаписі, – як він підстригав свого татка. Роман Баранов, також на відеозаписі, продемонстрував, як складав із конструктора Тризуб, який в готовому виді предоставив козацькій раді (на фото). Богдан Лихолид вразив присутніх своїм знанням автомобілів майже всіх марок.

Серед таких розумних і завзятих козачат вибрати самого кращого козацькій раді було дуже складно.

Хоча нагороди отримали всі учасники,

проте головний приз – гетьманську булаву козацька рада віддала Роману Баранову.  Цей приз, за словами Юлії Гарькавої, буде перехідним, і кожного року буде переходити до новообраного переможця козацьких забав.

В перервах між змаганнями глядачів розважали маленькі артисти з інших груп дитсадка, як ці дівчатка зі старших груп, які  співали пісню «Україно, ми твоя надія»,

з молодшої групи «Калинка» з піснею «Промінисте сонечко»

Двічатка групи «Суничка» виконали танок «Квін-степ». Також сій жартівливий танок «бабусь» станцювали хлопчики із групи «Сонечко».

Перші змагання козацьких розваг в «Дзвірночку» пройшли на «ура», підтвердженням чого були бурні оплески глядачів – мам, тат і групи підтримки учасників змагань із власних груп.