Традиційні п’ятничні прибирання Таврійського місквиконкому

30 березня працівники Таврійського місквиконкому вийшли прибирати територію біля дитячої школи мистецтв, прилеглу до зупинки громадського транспорту на Східному мікрорайону.

Власне, ця ділянка була вибрана міським головою Таврійська Миколою Різаком для прибирання в рамках традиційного щорічного місячника благоустрою, щоб звільнити від паростків дерев і корневищ прилеглий до неї ігровий спортивний майданчик. Він розташований поряд з багатоповерхівками мікрорайону Східний, і ніколи не пустує, тим більш під час шкільних канікул. Тому перш за все за розпорядженням міського голови взялися впорядковувати цей спортивний майданчик.

Поки працівники місквиконкому вигрібали сміття, Микола Іванович зі своїм заступником Леонідом Марчуком, спеціалістом міськвиконкому Геннадієм Нікуткіним та водієм Сергієм Герасимюком слідом за екскаватором, який корчував корневища, грузили їх на причеп трактора.

Під час прибирання було вивезено три тракторні причепи корневищ, минулорічного листя, битого скла, пластика та іншого непотріба, що накопичились тут за зиму.

Проте невтомні юні футболісти ніяк не могли дочекатися доки дорослі закінчать корчування, і трактор розрівняє землю. Коли чекати не стало сил, вони почали забивати м’яча в протилежні ворота. А вже через годину після закінчення прибирання тут повним ходом йшла гра в футбол.