В березні населення та юридичні особи Таврійська розрахувалось за комунальні послуги з КП «Таврійське ЖЕУ» та «Комунсервіс» на 94%

 Для порівняння, в лютому рівень платежів відповідно складав 89,7% і 132,2%.

В той же час, на комунальному підприємстві «Таврійський водоканал» рівень сплати за водопостачання склав 133%. Це при тому, що підприємство ще не отримало 154 тис. грн. пільг і субсидій. В порівнянні з лютим сплата цієї комунальної послуги в березні зросла майже на 30%.

При цьому, майже незмінною залишається заборгованість населення комунальним підприємствам міста. Так, ЖЕУ мешканці багатоквартирних будинків заборгували 1 млн. 142 тис. 954 грн. «Комунсервісу» за вивезення побутових відходів населення винне майже 180 тис. грн.

328 тис. грн. складає борг населення водоканалу.

Не зважаючи, що комунальні підприємства регулярно надсилають боржникам попередження про примусове стягнення боргу, «Комунсервісу» в лютому, наприклад, було погашено в добровільному порядку 361 грн. Дещо більше отримав водоканал, якому в лютому добровільно погасили 14 763 грн.

Попередження ЖЕУ власники багатоповерхівок проігнорували зовсім. І тільки після засідання адмінкомісії один боржник погасив 200 грн. боргу.

Проте, накопичення боргів власниками житла не так вже безпечно, як хто вважає, що через три роки наступить строк давності, і борг спишуть. За новим Кодексом ЖКГ, який лежить на розгляді в Верховній раді, управителі, такі як «Таврійське ЖЕУ», наділяються необмеженими повноваженнями. В тому числі, відібрати житло в рахунок погашення боргу, причому без судового розгляду.