В перший день після канікул в Таврійській школі № 5 вимушені скоротити уроки

Про це повідомив директор школи Віктор Нестерович на апаратній нараді, яка відбулась 2 квітня в Таврійському міськвиконкомі. За словами Віктора Йосиповича, тиждень, що продовжувались канікули, школа не опалювалась. На ранок понеділка виявилось, що температура класах не перевищує +14 градусів. Це при тому, що з 1 квітня опалювальний сезон взагалі офіційно закінчено, і нагріти приміщення школи не має чим. А брати на себе відповідальність за несанкціонований відбір газу, щоб підняти температуру, ніхто не буде.

13-17 градусів тепла на ранок цього дня було і в Таврійській школі № 7, розповіла її директор Лілія Грішагіна.

Відключили минулої п’ятниці газ для автономного опалення і в дитсадку «Джерельце». Як раз в цей час на харчоблоці міняли обладнання – котли та електроплити, тому дітей того дня не приймали. Батьків попередили, щоб не приводили дітей і в понеділок, так як роботи по заміні обладнання ще тривають, проте температурний режим в групах викликає у завідуючої цим дошкільним закладом Лідії Зорі велике занепокоєння. За інформацією Лідії Григорівни, газ буде подаватися тільки для нагріву води. Водночас, відділ освіти Новокаховської ради, до якого відносяться шкільні і дошкільні заклади Таврійська, дуже обмежив і ліміт на електроенергію, тому навіть включати електрообігрівачі в групах або спальних кімнатах не можна буде.

В яслах-садку «Дзвіночок», повідомила завідуюча Юлія Гарькава, після перевірки санітарного стану санстанція вимагає, щоб харчоблок мав дві м’ясорубки – для м’яса та риби, і овочерізку. А також, за новими вимогами, для кожного відра зі шваброю – окрему шафу.

Як зауважив на апаратній нараді міський голова Таврійська Микола Різак, ще такого не було, щоб економили на дитсадках і дітях взагалі. Тому, не зважаючи на те, що відповідно до погодних умов готується розпорядження про закінчення на території Таврійської міської ради опалювального сезону, міський голова дав доручення продовжити опалювати приміщення по вул. Вокзальній, 3-а, де в спортивних гуртках займаються діти.