На п’ять народжень дев’ять смертей

5 народжень та 9 смертей зареєстровано в березні на території Таврійської міської ради, повідомила начальник загального відділу Таврійського міськвиконкому Натта Лазор. За той же період укладено два шлюби.

Демографічна ситуація, коли народжується вдвоє менше, чим помирає, дуже загрозлива, вважає міський голова Таврійська Микола Різак. Як приклад негативної демографічної тенденції, на апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі 2 квітня Микола Іванович привів  інформацію завідуючої Новокаховським відділом освіти, до якого відносяться шкільні та дошкільні заклади Таврійська, яку та озвучила на засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради, який відбувся 29 березня. Так, за її даними, з 2020 року в школах Нової Каховки ледве набирається по одному першому класу.

Якщо в нульових роках нового століття на території Новокаховської міської ради, до якої входить і Таврійська міська рада, налічувалось 15 760 школярів, то на даний момент їх – 5 600.

В Таврійську ситуація дещо інша. Як повідомляють завідуючі дитсадками «Джерельце» і «Дзвіночок», в міські школи на декілька років поспіль ще набирається по два класи першокласників. Проте, зважаючи на сьогоднішній рівень народжуваності, вже через декілька років наповнення початкових класів і в Таврійську буде проблематичним.