В чистий четвер готувати Таврійськ до Великодня вийшло майже все місто

З самого ранку працівники ЖЕУ білили дерева та бордюри на вул. Незалежності і 8 березня – до самої православної церкви Казанської ікони Божої матері. Щоб віряни, які будуть йти до всеношної служби в неділю, відчували, що на наше місто зійшла святість і урочистість Воскресіння Господнього.

Прибирати протилежну сторону вул. Незалежності – до каналу, – білити там дерева вийшов практично весь штат працівників (24 чоловік) Таврійського водоканалу. Напередодні бригада цього комунального підприємства наводила порядок на вул. Вокзальній і біля стели, що при в’їзді в місто, на якій оновили краску.

Працівники комунального підприємства «Міський ринок» упорядковували не тільки прилеглу територію ринку, але і сусідню, за забором. При цьому, директор ринку Микола Корман кажу, це не діло, якщо кожен почне кивати на інших, мов, «це не наша територія, або це мене не обходить». Тому особисто сам, так як із трьох штатних одиниць ринку дві жінки, Микола Йосипович з помічником вигрібали з-під забору минулорічне листя, сміття та інший непотріб, обрізали кущі.

Разом зі своїми співпрацівниками вийшла прибирати біля ради ветеранів і Надія Чабан, голова Таврійської ради ветеранів. Не зважаючи, що з дороги у них і так чисто, вони все ж загромадили землю, а Любов Бабенко освіжила фарбу на паркані. За словами Надії Максимівни, біля них постійно паркуються автомобілі, із-за чого узбіччя дороги в неприглядному стані. «Треба, напевне, положити тут декілька старих шин, і посадити в них квіти, тоді не зможуть тут паркуватися», – каже Надія Максимівна.

Якщо комунальники прибирали місто зосереджено, зі знанням справи, то працівники міського Будинку культури, біля якого і так завжди ідеальні чистота і порядок, навіть до такого буднічного процесу підійшли творчо. У всякому разі, під час прибирання території тут було весело, що навіть не хотілось покидати дружний колектив директора Будинку культури Зої Штефан.

Але треба було встигнути побувати ще в міській бібліотеці. Там як раз бібліотекар читального залу Ірина Півторак і прибиральниця Наталя Воробьова відновлювали клумби перед бібліотекою.

Поки комунальники наводили порядок в місцях громадського користування, приватні підприємці прибирали біля своїх магазинів, а власники приватних садиб, як, наприклад, на вул. Гайдара, впорядковували свої території. Головним чином, обрізали сухі гілки на деревах та кущаж, які потім дивним чином опинялись на майданчиках для збору відходів. За словами директора Таврійського водоканалу Віктора Пономаренко, не встигли працівники водоканалу вичистити вулицю Вокзальну, як на слідуючий день там з’явились кучі гілок. Одне добре, кажуть комунальники, що зтягують їх в одне місце. Так хоч можна погрузити все на трактор, а не збирати по всій вулиці.