В парку залізничників Таврійська висадили 80 саджанців сосни

Минулої п’ятниці, напередодні Пасхи, працівники Таврійського міськвиконкому та комунального підприємства «Комунсервіс» прибирали вулицю Незалежності і саджали сосни в парку залізничників.

Парк залізничників Таврійський міськвиконком оновлює вже майже 10 років. За цей час там було висаджено 300 саджанців сосни. Правда, третина з них не прижилась. Але, як кажуть лісники, за останні 50 років в нашому краю суттєво змінились кліматичні умови для вирощування хвойних дерев. Щоб виростити  сосну з дво-трирічного саджанця до метрового зросту, требу прикласти зусиль і любові не менше, чим до дитини.

Тим не менше, знайшлись такі, у кого піднялась рука знищити цю красоту – перед новим роком два учні ПТУ зрізали три сосенки для продажу. Тоді цим молодим людям адмінкомісія міськвиконкому постановила відшкодувати збиток в десятикратному розмірі.

Минулого тижня міськвиконком отримав 80 сосен. Символічно, що їх саджали напередодні Пасхи, як знак відродження та оновлення. Існуючі тут метрові сосни, які зміцніли і пішли в ріст, поступово змінюють ландшафт парку залізничників, і тепер мешканці міста мають чудове місце для відпочинку з неперевершеним хвойним повітрям.

Колектив комунального підприємства «Комунсервіс» у п’ятницю побілив більше 80 дерев на вул. Незалежності – до виїзду з міста в бік Каховки, повідомила Поліна Мерзлякова, майстер “Комунсервісу“. Це при тому, що автотранспорт підприємства продовжував вивозити за графіком відходи з сміттємайданчиків, а трактор – сміття, зібране під час благоустрою в чистий четвер і в п’ятницю.