Паска для солдата від дітей Таврійська

Великдень – особливо шановане та величне православне свято. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, благороднішими, милосерднішими і терплячішими один до одного.

Напередодні Великодніх свят педагогічний, учнівський та батьківський колектив   Таврійської школи №7 (директор Лілія Грішагіна) та волонтери Таврійської школи № 5 (директор Віктор Нестерович) долучилися до акції  «Паска для солдата».

Рум’яні пасочки і різнобарвні писанки, смачне домашнє печиво та інші смаколики вкотре приготували для бійців небайдужі школярі за допомогою  своїх батьків та вчителів. Кожна коробка з передачею стала символічним подарунком, аби солдати відчули частину родинного тепла.

Крім цього, коробочки також були не прості, а оформлені спеціальними наклейками-оберегами і побажаннями солдатам.  Діти  власними руками  зробили святкові листівки-писанки, малюнки для воїнів, які не зможуть провести свято в родинному колі.