12 квітня відбулась чергова – 30-а сесія Таврійської міської ради

Відповідно до порядку денного депутати розглянули 17 питань, які стосувалися життєдіяльності міста.

Перед тим, як перейти безпосередньо до розгляду питань порядку денного, перед депутатами виступив військовий комісар Новокаховського міського військкомісаріату Дмитро Самойлов. Він доповів про стан проходження весняного призову до лав Збройних сил України, про пільги, які надаються відповідно до останніх змін законодавства новобранцям та солдатам строкової служби. Зокрема, за словами Дмитра Юрійовича, новобранцям виплачується матеріальна допомога в розмірі 3 400 грн., а за військовослужбовцями–строковиками зберігається місце роботи на час служби, а також нараховується мінімальна заробітна плата.

За словами військового комісара, упередженість батьків, що новобранців відправлятимуть в зону АТО, не відповідає дійсності. Також він повідомив про створення єдиного державного реєстру військовозобов’язаних.

 

В цю автоматизовану електронну базу даних військовозобов’язаних українців будуть заноситись всі персональні дані, відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, про дати виїзду за кордон та повернення на територію України.

 

Далі депутати проголосували за зміни до міського бюджету, про поповнення статутного фонду комунального підприємства «Комунсервіс», затвердили Програму приватизації майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Таврійськ на 2018-2020 роки, та внесли зміни до рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

З останнім питанням виступив секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв. Він  звернувся до присутніх підтримати депутатів Херсонської обласної ради «щодо грубого порушення Російською Федерацією міжнародного права та українського законодавства з проведення 18 березня виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та невизнання результатів виборів».